Tinkleliai – rėmeliai

 

TINKLELIS-RĖMELIS

Tinklelis – rėmelis – tai patikima apsauga nuo musių, uodų ir kitų skraidančių vabzdžių. Jie tvirtinami metalinėmis plokštelėmis arba specialiais magnetais. Atlikdami savo apsauginę funkciją, jie netrukdo grynam orui patekti į patalpą ir nesumažina į patalpą patenkančios šviesos srauto. Gamina tinklelius iš ekologiškos medžiagos, todėl jie neturi neigiamo poveikio žmogaus sveikatai.

TINKLELIS-DURYS

Tinklelis – durys – geriausias sprendimas norint apsaugoti dažnai varstomas duris nuo vabzdžių. Tinklelio durų rėmas pagamintas iš tvirto profilio sistemos, todėl jos nekeičia savo formos bei puikiai išlaiko įtemptą tinklelį net ir labai dažnai varstant duris. Šią konstrukciją galima tvirtinti net trimis būdais: ant pačios durų nišos (sienos), durų nišoje arba prie pagrindinių durų rėmo.

PLISUOTI TINKLELIAI

Plisuoti tinkleliai – puikus pasirinkimas plačioms terasų durims. Įprastos jų spalvos – balta arba ruda, taip pat galima užsakyti auksinio ąžuolo spalvos ar dažyti pasirinktomis spalvomis. Galimi du plisuotų tinklelių variantai.