Spynos

Spynos

Pagrindinė spyna EVVA 3KS (cilindrinė), unikalus rakto profilis. Unikali, veikianti be spyruoklių sistema su 12 rakinimo štiftų. Komplektuojama su grūdinto plieno apsauga. Dvipusis raktas. Apsauga nuo atrakinimo visrakčiu ar vibratoriumi ir nuo cheminių rūgščių poveikio. Identifikavimo kortelė. Komplektuojama su NEMEF pagamintu spynos mechanizmu. Komplektuojama su 5 raktais. Gamintojas Austrija. Garantija 5m.

Papildoma spyna CISA 57.675 (plokštelinė). 5 raktai + darbinis raktas. Perkoduojama. Gamintojas Italija.  Garantija 1m.

 

Pagrindinė spyna ASSA S-PRO. Standartinis skandinaviško tipo vienpusis cilindras. Komplektuojama su ASSA pagamintu spynos mechanizmu. Komplekte yra 5 raktai. Garantija 60 mėn.

MOTTURA 40705 – tai itališka 6 plokštelių, 3 krypčių, 4 kartus rakinama seifinė spyna, skirta šarvuotoms, metalinėms durims, seifams bei kitų metalinių konstrukcijų užrakinimui. Tai papildoma spyna, kurią rekomenduojama montuoti į duris kartu su apatine spyna, turinčia rankeną. Garantija – 3m.

MOTTURA 52783 – tai itališka 6 plokštelių, 3 krypčių, 4 kartus rakinama seifinė spyna, skirta šarvuotoms, metalinėms durims, seifams bei kitų metalinių konstrukcijų užrakinimui. Šiame užrakte įdiegta unikali MOTTURA patentuota apsaugos sistema ANTIDECO 2. Ši sistema visiškai apsaugo nuo rakto parinkimo (atrakinimo visrakčiu). Tai papildoma spyna, kurią rekomenduojama montuoti į duris kartu su apatine spyna, turinčia rankeną. Garantija 3m.