Skandinaviški mediniai langai

Skandinaviški mediniai langai

Eiti į medinių langų kainos skaičiuoklę.

Skandinaviški mediniai langai  –  dažniausiai naudojami Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje. Jie yra populiarūs pajūrio šalyse dėl atsidarymo į lauką. Esant vėjuotiems orams lango varčia spaudžiama prie staktos, dėl to neprarandamas sandarumas. Atidarymas į lauką taip pat leidžia išnaudoti palangę, sutaupyti erdvę kambaryje. Skandinaviško lango stiklo paketo plotas yra didesnis nei europinio tipo. Langus galime apkaustyti aliuminiu. Aliuminio- klijuotos medienos langai sujungia dvi medžiagas, kurios idealiai tinka, kai norima įvykdyti architektūrinius reikalavimus, iš išorės suteikti norimą elegantišką išvaizdą. Mūsų gaminiai gaminami pagal individualius užsakymus, todėl jūs galite pasirinkti norimą varstymo tipą, spalvą, stiklo paketą, medieną.

 

 

Mediena

Savo gaminiams naudojam tik aukščiausios rūšies medieną, mūsų klientai gali rinktis iš tokių medienos rūšių kaip: ąžuolas, meranti, eukaliptas, pušis, raudonmedis ir kt. Medinis tašas langams gaminamas iš 3 arba 4 sluoksnių lamelių kurios suklijuotos drėgmei atspariais D4 klasės klijais. Tašas gaminamas iš radialinių lentų, išpjaunant visas šakas, sakų maišelius ir kitus medienos defektus, kad pagamintas langas būtų atsparus trūkinėjimui, nesikraipytų ir būtų ilgaamžis.

Pušis

Maumedis

Raudonmedis

Ąžuolas

 

Užraktai

Naudojami tik aukščiausios kokybės vokiečių gamybos Siegenia Aubi langų užraktai, mechanizmai, rankenos ir vyriai. Lauko durų gamyboje naudojam SFS intec italų įmonės vyrius, standartines Hoppe lenkiamas rankenas arba greenteQ traukiamas rankenas. Savo klientams galime pasiūlyti priešįsilaužiminius apkaustus.

 

Stiklo paketai

Mūsų langai stiklinami dviejų, trijų arba keturių stiklų stiklo paketais su aliuminiais arba plastikiniais stiklo paketų kameros rėmeliais, tarpai tarp stiklo paketų pripildyti inertinėmis dujomis – argonu. Mūsų stiklo paketo šiluminė varža svyruoja nuo 1.1-0.4 Uw priklausomai nuo stiklo paketo struktūros. Stiklo paketai kuriais stikliname puikiai tinka mūsų klimatui, nes žiemą sulaiko šiltą patalpų orą, o vasarą nepraleidžia šilumos ir išlaiko atvėsintas patalpas. Selektyviniai stiklai nepraleidžia UV saulės spindulių, todėl šalia lango esantys daiktai, kurie nuolatos gauna saulės šviesos, mažiau blunka ir patiria neigiamą saulės poveikį.

 

Dažymas

Dažymui naudojame tik suomių gamybos dažus Teknos. Dažai pritaikyti suomių atšiauriam klimatui, puikiai tinka mūsų kur kas šiltesniam klimatui. Su šiuo gamintoju bendradarbiaujame daugiau nei 10 metų, todėl tvirtai galime garantuoti, kad dažai nenubluks, nesutrūkinės ir neatsiras jokių kitų defektų. Visų pirmą norint apsaugoti medinius langus nuo aplinkos poveikio mes jį impregnuojame (mirkome impregnanto voniose), po impregnavimo langas tampa atsparus UV spinduliams, karščiui ar šalčiui ir drėgmei, sekantis žingsnis – gruntavimas, skirtingai nei kiti gamintojai, mes savo langus gruntuojame du kartus ir nupurškiamas dviem sluoksniais mikromilteliniais dažais, kurie sukurti vandens pagrindu, tam kad pasiektume aukščiausią kokybę. Savo klientui galime pasiūlyti neribotą spalvų pasirinkimą. Langai gali būti dažomi bet kokia spalva pagal RAL ar NCS spalvų paletę. Taip pat galime pasiūlyti langus lakuoti skaidriu arba tonuotu laku. Interjeras ir eksterjeras gali būti skirtingų spalvų.