GEALAN S 9000

GEALAN S 9000

Eiti į plastikinių langų kainos skaičiuoklę.

Spalvas galite pasirinkti iš mūsų spalvų katalogo.

Trigubo sandarinimo sistema S 9000

  Naujoji GEALAN S 9000 trigubo sandarinimo profilių sistema apjungia centrinio ir išorinio sandarinimo sistemų privalumus. Didelis 83 mm montavimo gylis, 6 vidinės kameros lango varčios ir rėmo profiliuose, 3 sandarinimo tarpinės užtikrina dar geresnę šilumos ir garso izoliaciją. Trečioji centrinė sandarinimo tarpinė ne tik gerina lango šilumos ir garso izoliacijos charakteristikas, bet ir saugo lango apkaustus nuo lauko drėgmės. S 9000 sistemos profiliai nevarstomiems langams tiekiami be viduriniosios sandarinimo tarpinės.

  Ypač aukštais šilumos izoliacijos rodikliais pasižyminčios naujos energiją taupančių langų sistemos sukūrimas nėra atsitiktinumas, tai ilgo ir kruopštaus darbo rezultatas. Nuo pat pradžių siekta patobulinti jau esamą profilių sistemą. Išanalizavus privalumus ir sujungus kelias skirtingų sistemų detales pasiekta, kad S 9000 sistemos profilių šilumos laidumo koeficiento vertė būtų Uf – 0,92 W/m²K naudojant juose plieno armatūrą. Iš tokios sistemos profilių pagaminti langai atitinka energiją taupantiems langams keliamus reikalavimus.

Profilių sistemos S 9000 privalumai:

 1. Puiki šilumos ir garso izoliacija Uf =0,92 W/m²K. Tinka energiją taupantiems langams.
 2. Profilio 3 sandarinimo tarpinės – trigubas sandarinimas. 6-ios kameros lango rėmo ir varčios profiliuose užtikrina labai gerą šilumos ir garso izoliaciją.
 3. 83 mm montavimo gylis.
 4. Galima stiklinti net 54 mm storio stiklo paketu.
 5. Padidintas iki 26 mm stiklo paketo įleidimo į profilį gylis.
 6. Varčiai ir rėmui sutvirtinti naudojami tokie patys plieno profiliai.
 7. Stiklinant STV® būdu ir naudojant plieno armatūrą varčios profilyje galima gaminti anksčiau neįmanomų dydžių konstrukcijas.
 8. Galima derinti su įvairiais kitų sistemų papildomais elementais: rėmo praplatinimo elementais, kampinėmis ir statinėmis jungtimis bei kitais jungiamaisiais profiliais.
 9. Universalus dizainas.
 10. Paprasta priežiūra.
 11. Platus medieną imituojančių raštų ir spalvų pasirinkimas.
 12. Galima montuoti automatinę vėdinimo sistemą GECCO.